loader image

BOOST E-Sports

Yeni Valorant Ajanı Ortaya Çıktı!

Valorant’ta Harbor’un Ajan 21 olduğu ortaya çıktı ve yeni ajan, Riot Games’in FPS oyununa su temalı kitle kontrol yetenekleriyle geldi.

Valorant’a katılan en yeni ajan olan Harbor, her yerde oyuncuların kalbine baskın yapan, gözleri yormayan ancak FPS oyununun savaş alanında doğanın üstün bir gücü gibi görünen Hintli bir kontrol ajanı olarak tanıtıldı. Su bazlı yetenekleri sayesinde haritaları ikiye bölmek oldukça kolaylaşmış olacak.

Harbor’ın yetenekleri tamamen site kontrolü ile ilgili olacak. Yeni ajan, kitle kontrolünü sevenler için harika bir seçim olacak. Harbor yeteneklerini net bir şekilde görebileceğimiz yeni bir fragman da yayınlandı.

Harbor’un Yetenekleri!

E – TAŞKIN – Kendinizi bir su duvarının içerisine alın. Suyu zemin boyunca ileri göndermek için ateş edebilirsiniz. Suyu nişangahınızın yönünde yönlendirmek için ateş tuşuna basın, dünyanın içinden geçerek su yolu boyunca bir duvar oluşturun. Suyu erken durdurmak için eğilirken ateş edin. Vurulan oyuncular yavaşlayacak.

C- ÇAĞLAYAN – Bir su dalgası donanın. İleri ve duvarlardan yuvarlanan dalgayı göndermek için ateş edin. Dalganın daha fazla ilerlemesini durdurmak için yeniden kullanın. Vurulan oyuncular yavaşlayacak.

Q – DALGAKIRAN – Bir koruyucu su küresi donatın. Atmak için ateş edin. El altından atmak için alternatif ateş tuşunu kullanın. Yere çarptığınızda, mermileri engelleyen bir su kalkanı oluşturacak.

X – KAYNAMA NOKTASI – Antik eşyanın tüm gücünü kuşanın. Yerde bir gayzer havuzu çağırmak için ateş etme tuşuna basın. Bölgedeki düşman oyuncular art arda bu saldırıların hedefi olacak. Saldırıya yakalanan oyuncular sarsılacak.

Harbor, Valorant Sezon 5 Bölüm 3 ile birlikte 18 Ekim’de çıktı.

Kaynak : https://www.turkmmo.com/valorantin-yeni-ajani-harborun-yetenekleri-tanitildi-h1000045485.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir