loader image

BOOST E-Sports

Worlds 2022 Finalinde DRX vs T1 Karşı Karşıya Geliyor!

Dünyanın en iyi League of Legends takımı Worlds 2022 Finali’nde belli olacak. T1 ile DRX adlarını tarihe yazmak için 2022 Dünya Şampiyonası Finali’nde karşı karşıya gelecek. Mastercard tarafından sunulan Dünya Şampiyonası Açılış Töreni 6 Kasım saat 03.00’te başlayacak finalin öncesinde San Francisco’daki Chase Center’da gerçekleşeceği duyuruldu. Dünya Şampiyonası sahnesinde büyük bir öneme sahip olan açılış töreni, dünyanın en iyi iki LoL Esporu takımı arasında gerçekleşecek final karşılaşmasına müthiş bir hazırlık olacak ve bu yıl League of Legends evrenine katkıda bulunmuş uluslararası sanatçılardan oluşan bir etkiniliğe ev sahipliği yapacak.

Star Walkin’ Seslendirilicek!

Lil Nas X Is an 'Industry Baby' and Proud of It

Şarkıcı ve müzik yapımcısı Jackson Wang, Riot Games Müzik Ekibi işbirliğiyle hazırladığı, League of Legends’ın yeni kostüm serisi Arş Hükümdarı’nın müziği “Fire to the Fuse”un küresel prömiyeri canlı olarak gösterilecek.

Grammy ödüllü rapçi ve League of Legends’ın Başkanı Lil Nas X, League of Legends 2022 Dünya Şampiyonası’nın resmi şarkısı “STAR WALKIN'”i seslendirecek. 2022 Dünya Şampiyonası Açılış Töreni, “Yılın Gözdesi” unvanına layık olmak adına yapım, inovasyon, sahne ve görsel şölen bakımından oldukça dikkat çekecek.

İşte Takım Kadroları!

T1 (T1)
Üst Koridor: Zeus
Ormancı: Oner
Orta Koridor: Faker
Nişancı: Gumayusi
Destek: Keria

DRX (DRX)
Üst Koridor: Kingen
Ormancı: Pyosik
Orta Koridor: Zeka
Nişancı: Deft
Destek: BeryL

2WEI üyeleri Louis Leibfried ve Edda Hayes de açılış törenine performanslarıyla eşlik edecek. Lil Nas X ile yapılan işbirliği kapsamında özel olarak tasarlanmış “Prestij Arş Hükümdarı K’Sante” kostümün de oyuna geleceği belirtildi. Kostüm 3 Kasım’da dünya genelinde çıkacak ve 14 Kasım’a kadar açılabilecek. Kostüm doğrudan alınamayacak ama 2022 Dünya Şampiyonası’nın oyun içi etkinliği boyunca League of Legends veya Teamfight Tactics oynayarak kazanılabilecek.

2WEI üyeleri Louis Leibfried ve Edda Hayes de açılış törenine performanslarıyla eşlik edecek. 2022 Dünya Şampiyonası Finali’ni Twitch, YouTube ve lolespor.com üzerinden izleyebilirsiniz. Yayını lolespor.com üzerinden izleyenler, Tiffany & Co. ile olan işbirliği için hazırlanmış özel ganimetler de dahil olmak üzere çeşitli oyun içi kozmetik ödüller kazanabilecek.

Kaynak : https://lolesports.com/video/bltd6d669a01fffa361 , https://lolesports.com/article/worlds-2022-mastercard-i%CC%87mzal%C4%B1-a%C3%A7%C4%B1l%C4%B1%C5%9F-t%C3%B6reni/blt06f1818c405d8e6c

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir