loader image

BOOST E-Sports

VALORANT’ın Yeni Ajanı Gekko Karşınızda!

VALORANT yeni ajanı Gekko’nun ilk oynanış videosu paylaşıldı.

Riot Games’in milyonlarca çevrimiçi oyuncuya sahip FPS oyunu olan VALORANT yeni ajanı Gekko’nun ilk oynanış videosu yayınlandı.

Bölüm 6, Kısım 2’de Oyunda Olacak!

Yeni ve altıncı bölüm olan Aydınlanma’nın oyuna yavaştan gelmesi ile yeni ajanın tüm merak edilen bilgileri de gün yüzüne çıkar oldu, bunlardan biri de ajanın ilk oynanış videosuydu. Riot Games paylaştığı bir gönderi ile yeni ajanın ilk oynanış videosunu paylaştı. Yeni ajan yakın zamanda Bölüm 6, Kısım 2’de oyunda olacak.

Tanıtım videosunda, ajanımızı eğlenceli ve renkli bir kişilik olarak görüyoruz. Videonun sonlarına doğru onu Reyna karşılıyor. Daha önceki ilk izlenim videolarında da Reyna’yla bir görüntülü konuşma gerçekleştirdiğini görmüştük. Yeni ajanın en çok merak edilen yetenekleri ve rolü de paylaşıldı.

Gekko’nun Yetenekleri!

Yeni ajanımız “Öncü” rolünde olacak. Tıpkı Fade ya da Sova gibi ajanların yaptığı gibi düşmanların izini sürer ve yetenekleriyle karşı takımın savunmasını kırabilir. Yeteneklerinin kullanımıyla takımının spike kurması için gerekli alanı oluşturur.

Q-Wingman: Q yeteneği ile, evcil hayvanlarından biri olan Wingman’i düşmana gönderir. Wingman bir çizgi üzerinde ilerleyerek bir düşmana çarptığında patlar ve düşmanı sersemletir. Tıpkı Raze’in Boombot yeteneği gibi çalışıyor ancak eğer Gekko spike’a sahipse, Wingman spike da kurabiliyor. Spike’a doğru gönderilirse de çözebiliyor.

C-Mosh Pit: Mosh Pit, fırlatıldığı alanda bir zehir alanı oluşturuyor ve içerisinde bulunan düşmana hasar vermeye başlıyor. İçinde kalınan süre boyunca verilen hasar artıyor.

E-Dizzy: Dizzy yeteneği, bir göz fırlatıyor ve eğer bu göz rakibi işaret ederse ona bir plazma patlaması göndererek rakibi kör ediyor.

X-Thrash: Gekko, Thrash ile bağlantı kurarak onu rakibe doğru yönlendiriyor. Küçük alanda ileri atılarak patlıyor ve hasar veriyor.

Kaynak : https://playerbros.com/valorant-yeni-ajani-gekkonun-ilk-oynanis-videosu/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir