loader image

BOOST E-Sports

Steam Yeni Özelliğini Duyurdu!

Steam, tüm yıl boyunca hangi oyunları oynadığınızdan tutun da hangi başarımları kazandığınıza kadar hesabınızla ilgili tüm detayları gösteren Steam Retrospektifi isimli özelliğini açıkladı.

Spotify, her yıl düzenli olarak kullanıcılarının neler yaptığı görebileceği ve paylaşabileceği Spotify Wrapped isimli özelliği ile yılın son günlerinde sosyal medyayı adeta ele geçiriyor. Bu yıl bu trende YouTube Music de katılmış ve YouTube Recap 2022’yi tanıtmıştı.

Müzik severler her yıl neler yaptığını incelerken Steam ise bu yıl oyuncuları düşünerek tüm yıl oynadığı oyunları görebileceği Steam Replay (ülkemizde Steam Retrospektifi) isimli özelliğini duyurdu.

Paylaşım Yapabileceksiniz!

Steam Retrospektifine baktığımızda 2022 yılı içerisinde kaç oyun oynadığınız, kaç oyun satın aldığınız, kaç başarım kazandığınız ve daha birçok detayı görebiliyorsunuz. Ayrıca 2022 yılı boyunca her ay toplamda kaç saat oyun oynadığınız ve hatta hangi oyunlarda klavye fare ve hangi oyunlarda kontrolcü kullandığınız gibi detayları da görme imkanına sahipsiniz.

Tüm bu bilgileri paylaşılabilir bir bağlantı aracılığıyla arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz ya da Tıpkı Spotify’da olduğu gibi tüm bilgilerin olduğu özel bir görseli indirerek sosyal medya platformlarınızda yayınlayabilirsiniz.

Kaynak : https://www.webtekno.com/steam-retrospektifi-tanitildi-h130935.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir