loader image

BOOST E-Sports

Sabırsızlıkla Beklenen Valorant Turnuvasına Geri Sayım Başladı!

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından Valorant, tarihinin en büyük turnuvası VCT LOCK//IN için özel olarak tasarlanan yeni kapsül koleksiyonunu tanıtıma sundu.

Valorant Champions Tour’un yeni döneminde birbirinden unutulmaz anlara ev sahipliği yapacak VCT LOCK/INN turnuvasına çok kısa bir süre kaldı. Brezilya, São Paulo’da düzenlenecek bu etkinlik ile bugüne kadarki en büyük turnuvasını gerçekleştirmeye hazırlanan Valorant, VCT LOCK//IN için özel olarak tasarlanan yeni LOCK/INN kapsül koleksiyonunu açıkladı.

Dört Yeni Oyuncu Kartı Yer Alacak!

Valorant’ın yeni VCT LOCK/INN kapsül koleksiyonunun içerisinde Amerika, Avrupa ve Pasifik takımlarının yanı sıra Valorant Champions Tour’u temsil edecek dört yeni oyuncu kartı ve “Merhamet” adı verilen yakın dövüş silahı yer alacak.

Valorant, bu koleksiyonun içerisinde Raze’in çılgın ruhuyla kişiselleştirilmiş, tüm takımları mücadeleye hazırlayan Vamos stickerı da bulunduruyor.

Yeniden Satışa Sunulmayacak!

Tüm Valorant oyuncularının koleksiyonuna eklemek isteyeceği yakın dövüş silahı olan “Merhamet”, Amerika kıtasında yarışacak oyuncular için yeşil, Pasifik takımları için mavi, Avrupa takımları için mor ve Valorant Champions Tour için kırmızı olmak üzere 4 farklı renk seçeneğine sahip olacak.

Sınırlı bir süre boyunca satışta olan VCT LOCK/INN koleksiyonu, oyuncularıyla mağazada tek sefer olmak üzere buluşacak ve ilerleyen dönemlerde Gece Pazarı veya mağazada yeniden satışa sunulmayacak.

Valorant, VCT LOCK//IN kapsül koleksiyonundan elde ettiği gelirin %50’sini turnuvada mücadele gösterecek 30 takım arasında paylaştırılacağı belirtildi. VCT LOCK//IN koleksiyonu, turnuvada takımlarını desteklemek isteyen tüm oyuncularını oyun içi mağazada bekliyor.

Kaynak : https://shiftdelete.net/valoranttan-vct-lock-inn-e-ozel-yeni-kapsul-koleksiyon

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir