loader image

BOOST E-Sports

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl’den İlk Oynanış Fragmanı Geldi!

Rusya-Ukrayna savaşından doğrudan etkilenerek süresiz ertelenen S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl’den ilk oynanış fragmanı yayınlandı. Seri, günümüz grafikleriyle adından yeniden söz ettirecek.

S.T.A.L.K.E.R. serisiyle gönüllerde taht kuran GSC Game World ekibi, Rusya’nın Ukrayna’yı işgaliyle serinin yeni oyununu ertelemek zorunda kaldığını belirtmişti. Ukrayna’daki stüdyosu dağılan ve yeni bir düzen kuran ekip, sabırsızlıkla beklediğimiz S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl’in ilk oynanış fragmanını yayınladı.

Distopik Bir Dünya!

 

Unreal Engine 5 ile geliştirilen S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl’de serinin her oyununda olduğu gibi yaratıklarla dolu distopik bir dünyada hayatta kalmaya çalışacağız. Fakat oyun, bu kez grafik konusunda büyük bir geliştirme gösteriyor.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl, sadece bir hayatta kalma oyunu olmayacak. Oyun, bir hikâyeye de yer verecek. Geliştirici ekip paylaşılan detaylara göre oyun, 64 kilometrekarelik devasa bir haritaya sahip olacak. Bu haritada yapacağınız her şey size bağlı olacak ve haritayı karış karış dolaşma olanağı sunulacak. Oyundaki amaç ise ‘The Zone’ denilen bu alandan kurtulmak.

S.T.A.L.K.E.R. 2, halen net bir çıkış tarihine kavuşamadı. Fakat oyunun, 2023 yılı içinde çıkış yapacağı biliniyor.

Kaynak : https://www.networkdizayn.com/grafikleriyle-mest-eden-s-t-a-l-k-e-r-2-heart-of-chornobyldan-ilk-oynanis-fragmani-geldi/#close

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir