loader image

BOOST E-Sports

PUBG Mobile Resmi Akıbet Modu Açıklandı!

PUBG Mobile, resmi Akıbet modu ile oyuncuların en sevdiği modu bir dizi yeni özellik ve yükseltme ile birlikte tamamen elden geçirdiğini duyurdu.

Zırh yuvaları içeren bir yelek içerdiği gibi ateşli silahlar yükseltme özelliğini de getiren modda oyuncular artık aldıkları ağır hasarlardan sonra sağlığın hızla iyileşmesini ve enerjinin zamanla düşmeden korunmasını sağlayan bir sistem yükseltmesinden faydalanabilecek.

Resmi Akıbet Modunun Sundukları!


Hareket halindeyken sağlık ve enerjiyi yenilemek için ilk yardım kitleri ve enerji içecekleri eklendi. Üstelik bu yeni kitleri kullanırken iyileşmeye artık sınır koyulmuyor. İlaç dolapları da oyunculara daha fazla iyileştirme seçeneği sunmak için duvarlara monte edilmiş olarak oyunda yer alabilecek.

Akıbet Modu ayrıca sekiz yeni sığınak, erzakla dolu ancak sıkı korunan dört Muhafız Karakolları’na ve gizli sandıklara ulaşmak için takip edilecek hazine haritalarının yanı sıra haritada rastgele ortaya çıkan tırı da içerecek. Ancak çağrı kulelerini kullanıldığında artık konumları diğer oyuncular tarafından gözükebilecek. Akıbet Modu, oynanış stratejisini ve derinliği muazzam bir şekilde genişleterek oyunculara bu modda zafere ulaşmak için daha önce hiç olmadığı kadar çok yöntem sunuyor.

 

Kaynak : https://shiftdelete.net/pubg-mobile-resmi-akibet-modu-cikti

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir