loader image

BOOST E-Sports

Messi ve Mbappe God of War’da Karşı Karşıya Geldi!

Omega Fantasy isimli bir YouTuber, Dünya Kupası finalinde karşı karşıya gelen Lionel Messi ve Kylian Mbappe’nin mücadelesini bir modla God of War’da karşı karşıya gelmesini sağladı. Mbappe Kratos olarak Messi ise Baldur olarak oyunda yerini aldı.

2022 Katar Dünya Kupası, geçtiğimiz günlerde Arjantin ve Fransa arasındaki futbol tarihine geçecek epik bir finalle sonlandı. Lionel Messi liderliğindeki Arjantin, 120 dakika sonunda 3-3 berabere biten karşılaşmayı penaltı atışlarında üstün gelerek galip geldi. Messi’nin kariyerindeki eksik parçayı tamamlamasını sağlayan bu maç, tüm dünyada büyük bir yankı uyandırdı.

Milyonlarca insanı ekrana kilitleyen maçta Paris Saint-Germain’den takım arkadaşı olan Lionel Messi ve Kylian Mbappe’nin mücadelesine tanık olmuştuk. Messi maçta iki gol kaydederken 24 yaşındaki genç yıldız Mbappe, üç gol atarak hat-trick yaptı.

God of War’da Karşı Karşıya!

 

Modun 8 dakikalık videosunu paylaşan YouTuber, Kratos ve Baldur arasında geçen kavgaya iki yıldız futbolcuyu Arjantin ve Fransa formalarıyla birlikte ekledi. Mbappe Kratos olarak oyunda yerini alıyorken Messi de Baldur olarak karşımıza çıkıyor. Oyunu oynayanların bildiği üzere de Kratos; bu durumda Mbappe, gerçekte yaşananın aksine Messi’yi alt ederek galip gelmeyi başardı.

Kısa sürede tüm sosyal medyada viral olan ve binlerce kişi tarafından izlenen video büyük beğeni topladı. Birçok kullanıcı, başarılı bir iş çıkarıldığını söylerken bazıları da Arjantin kazandığı için Messi ve Mbappe’nin yer değiştirmesi gerektiğini, Kratos Messi olsaydı çok daha iyi olacağını belirtti. Diğer kullanıcılar ise modu Fransa’nın Arjantin’den aldığı tatlı bir intikam olarak değerlendirdi.

Kaynak : https://www.webtekno.com/messi-mbappe-god-of-war-karsi-karsiya-geldi-h130835.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir