loader image

BOOST E-Sports

Messi PUBG Mobile Dünyasına Katıldı!

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, sporun en efsanevi figürlerinden Lionel Messi ile yeni bir ortaklık yaptığını açıkladı.

PUBG Mobile, Kasım ayında yayınlanacak 2.3 güncellemesinin bir parçası olarak, spor ikonunun benzersiz kariyerini kutlayacak, süperstarı dünyanın dört bir tarafındaki oyuncuların telefonlarına getirecek ve Messi ile resmi olarak ortaklık kuran tek battle royale mobil oyunu olarak çıtayı yükseltecek.

“Video Oyunları Hayatımın Büyük Bir Parçası”!

Messi yapılan işbirliğiyle ilgili “Video oyunları her zaman hayatımın büyük bir parçası olmuştur.” dedi. Messi, sözlerine şu şekilde devam etti;

“Oyunu antrenman yapmadığım zamanlarda rahatlamak, eğlenmek, takım arkadaşlarımla ve ailemle bağlantı kurmak için inanılmaz derecede faydalı buluyorum. PUBG Mobile çok eğlenceli ve ben de şahsen oyunun dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca hayranı arasında yer alıyorum. Üzerinde çalıştığımız şeyle gurur duyuyorum ve tüm oyuncuları PUBG Mobile’da bana katılmaya davet etmek istiyorum.”

Oyuncuların Çoğu Futbol Tutkunu!

Tencent Games PUBG Mobile Yayıncılık Başkanı Vincent Wang ise “Böylesine küresel bir spor süperstarının PUBG Mobile’a katılmasından dolayı son derece şanslıyız! PUBG Mobile oyuncularının çoğunun zaten büyük futbol tutkunu olduğunu bildiğimizden dolayı, bu sporu oyun içinde desteklemek ve yeni hayranları heyecanımıza ortak kılmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Kaynak: https://www.ntvspor.net/espor/lionel-messi-pubg-mobile-dunyasina-dahil-oldu-635bed4ca6414514e0a7ce23

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir