loader image

BOOST E-Sports

Fortnite, Ralph Lauren İş Birliğini Duyurdu!

Lüks kıyafetleri ile tanınan Ralph Lauren, Fortnite ile anlaşma imzaladığını açıkladı. Anlaşmaya göre markanın özel tasarım kıyafetleri oyunda satılacak ve Fortnite temalı özel üretim bazı kıyafetler gerçek dünyada satışa çıkacak.

Ralph Lauren, tüm dünyada özel tasarım ve lüks kıyafetleri ile biliniyor. Ülkemizde genellikle alt markası Polo ile tanınıyor. Ralph Lauren’in Polo markası ile USPA’yı (United States Polo Association) birbirinden farklı markalar olduğunu belirtmek gerek.

Ralph Lauren tarafından yapılan bir açıklamada şirketin ünlü Battle Royale oyunu Fortnite ile bir ortaklık imzaladığı açıkladı. Ortaklık markanın ürünlerini oyuna taşırken, oyunun en ikonik karakteri olan Lama karakterini de gerçek dünyaya taşıyor.

Ralph Lauren’in Logosu Tekrardan Tasarlandı!

Ralph Lauren, Fortnite iş birliğini duyurdu! Logosu tekrardan tasarlandı

İki yönlü yapılan bu anlaşmanın bir bölümü, Ralph Lauren’in Fortnite’a özel kıyafetler ve oyun içi ekipmanlar tasarlamasını içeriyor. Markanın Fortnite’a özel olarak tasarladığı tüm kostümlerin 5 Kasım tarihinde oyundaki mağaza kısmından satın alınabileceği söylendi.

Anlaşmanın ikinci kısmı ise Ralph Lauren, Fortnite ile olan anlaşması dahilinde özel bir kıyafet serisi çıkaracak ve bu kıyafetlerde Polo’nun ünlü at ve polo binicisi logosu yerine lamaya binen bir polo binicisi kullanılacak. 2 Kasım tarihinde Ralp Lauren’in mağazalarından ve internet sitesinden satın alınabilecek bu kıyafetlere ek olarak yakın gelecekte oyuna eklenen kostümlerin de gerçek hayatta satışa sunulacağı belirtildi.

Kaynak : https://www.webtekno.com/ralph-lauren-fortnite-ortaklik-h129340.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir