loader image

BOOST E-Sports

FIFA 23 İçin Görülmemiş İndirim!

Electronic Arts’ın en büyük markası olan FIFA’nın yeni oyunu FIFA 23, rekor bir indirime girerek oyuncuları sevindirdi.

EA’in FIFA serisi özellikle çok oyunculu modu sayesinde oyuncuların gözdesi haline geldi. Ultimate Team modu ile daha önce görülmemiş başarılar elde eden FIFA 23 ise özel bir indirim kampanyası başlattı. EA Play üzerinden 10 saat süreyle deneyimleme şansı sunan şirket, ayrıca ek indirim fırsatı sunuyor.

Anlaşmanın Son Senesi Olacak!

Daha önce Dünya Kupası modunun tanıtımıyla birlikte en fazla indirimi alıp 420 TL’ye düşen FIFA 23, bu sefer yüzde 60 indirime girerek fiyatını 699,99TL’den 279.99TL‘ye düşürdü. Steam‘deki indirim bitiş tarihi 22 Aralık iken, Epic Games Store’da bu tarih 5 Ocak 2023. Steam, Epic Games Store ve EA Play üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

FIFA serisinin daha önceki oyunları genellikle oyun çıktıktan sonraki sene büyük indirimlere giriyordu. Fakat bu sene daha erken yaşandı ve FIFA 23 çıktığı sene büyük bir indirim oldu. Bunun sebebi olarak ise EA’in yapacağı son FIFA oyunu olduğundan kaynaklandığı düşünülüyor.

2023 yılı, EA ile FIFA arasındaki anlaşmanın son senesi olacak. Ayrıca hala yeni anlaşma yapılmadı. Açıklamalara göre kendi oyununu yapmaya karar veren FIFA, yeni oyunlarında EA ile çalışmaya devam etmeyecek.

 

Kaynak : https://shiftdelete.net/fifa-23-indirimli-fiyati

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir