loader image

BOOST E-Sports

Intel Monster Reloaded CS:GO Turnuvasında Final Zamanı !

Intel Monster Reloaded 2022 CS:GO turnuvası, uzun bir eleme sürecinin ardından sona yaklaşıyor. Final maçı, 19 Kasım Cumartesi günü Grand Pera Emek Sahnesinde oynanacak ve aynı zamanda twitch.tv/monsternotebook üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Oyunculara yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları sunan Monster Notebook, Intel partnerliği ile bu yıl üçüncüsünü düzenlediği espor turnuvasında oyun tutkunlarına ev sahipliği yapacak.

Büyük Final Heyecanına Ortak Olun!

Türkiye’de CS:GO, FORTNITE ve PUBG oyunlarıyla yarışan oyuncular; Almanya ve Körfez Arap Ülkeleri’nde ise CS: GO oyunuyla turnuvaya katılım sağlayacaklar. Haziranda başlayan turnuva Kasım ayında Türkiye’de gerçekleşecek olan CS: GO finali ile sona erecek.

Oyun dünyasının yakından tanıdığı ünlü yayıncıların ve influencerların katılım sağladığı Intel Monsters Reloaded 2022 CS:GO turnuvasında ödül havuzu 55 bin TL olacağı belirtildi.

Etkinlik kapsamında toplamda 4 eleme turnuvası yapıldı, ve her turnuvada 64 takım tek eleme formatında mücadele etti. Regional Finals’a giden yolda 14, 15, 21 ve 22 Ekim tarihlerinde gerçekleşen açık elemeler sonucu her elemeden derece elde eden 2 takım 19 Kasım’da Grand Pera Emek Sahnesi’nde offline arenada mücadele edecek.

Kaynak : https://www.esporgazetesi.com/intel-monster-reloaded-csgo-turnuvasinda-final-yaklasiyor/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir