loader image

BOOST E-Sports

2023 Yılında Heyecanla Beklenen 5 Oyun!

Hogwarts Legacy

Oyun dağıtım platformlarında en çok satan oyunlar arasında yer alan Hogwarts Legacy, Warner Bros tarafından piyasaya çıkarılacak. Oyuncuların bir karakteri özelleştirmesine ve 1890’larda beşinci sınıf öğrencisi olarak Hogwarts’a katılmasına olanak tanıyor ve oyuncuları büyücülük dünyasının içerisinde eşsiz bir yolculuğa çıkarıyor. Oyuncular, derslere katılmanın, büyü öğrenmenin, fantastik canavarları evcilleştirmenin ve Hogwarts’ın hem tanıdık hem de alışılmadık bölgelerini keşfetmenin ötesinde, kendilerini büyülü topluluğu tehdit eden karanlık bir komplonun ortasında bulacaklar. Hogwarts Legacy’nin 10 Şubat’ta çıkması bekleniyor.

Dead Space Remake

Oyunseverlerin sabırsızlıkla beklediği ve bilim kurgu klasiği olan Dead Space Remake daha güzel bir deneyim için yeniden inşa edilerek geri dönüyor. Bu yeni seri, orijinal oyunun heyecan verici vizyonuna sadık kalırken inanılmaz görsellik ve merak uyandıran ses ve oyun iyileştirmeleri ile oyunseverlerle yeniden buluşacak. Oyun, Ridley Scott, John Carpenter, Isaac Asimov ve Arthur C. Clarke gibi bilimkurgu ustalarının eserlerinden esinlenilen orijinal, en iyi korku oyunlarından biri olmasıyla dikkat çekiyor.

Star Wars Jedi: Survivor

Star Wars hayranlarının merakla beklediği oyun olan Star Wars Jedi: Survivor serisinde bir kez daha Jedi Şövalyesi Cal Kestis’i ilk oyundaki olaylardan beş yıl sonra ve bölüm 3’te yer alan Sith’in İntikamı’ndan 10 yıl sonra galaksideki dengeyi yeniden sağlamaya çalışacak. Star Wars Jedi: Survivor 17 Mart’ta oyunseverlerle buluşacak.

Resident Evil

Capcom’un belki de en iyi oyunu olacak Resident Evil 4. Başkanın kızını, parazit istilasına uğramış bir tarikat tarafından kontrol edilen bir İspanyol köyünden kurtarmakla görevli bir ABD ajanı olan Leon S. Kennedy’nin dönüşüyle başlayan Resident Evil 4, daha önceki serilerde gördüğümüz oyunun temel hikayesini de koruyacak. Resident Evil 4 oyunu 24 Mart’ta piyasaya çıkacak.

Suicide Squad: Kill the Justice League

Büyüleyici bir deneyim arayanların imdadına Suicide Squad: Kill the Justice League yetişiyor. DC Comics’in kapsamlı çizgi roman bilgisiyle birlikte çeşitli zorluklar ve birçok yan görevlerle dünyanın keşfine ve birtakım savaşlara yer verecek. Oyunun geliştiricileri bu kez, Suicide Squad’ı tanıtıyor ve karakterleri Metropolis’in ortasına indirerek Gotham ve Batman dünyasının ötesine taşıyor. Merakla beklenen Suicide Squad: Kill the Justice League 26 Mayıs’ta çıkıyor.

Kaynak : https://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/2023-yilinda-merakla-beklenen-5-oyun-42206453

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir